Hotel Atrium

Nový Smokovec 42, 06 201 Vysoké Tatry, SlovakiaPoloha hotela:

Úžasný Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít či skúsenému animačnému tímu sa celá rodina u nás zabaví v každom ročnom období. Náš hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale i svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec - Hrebienok – východiskový bod obrovského množstva turistických trás.

Ubytovanie:

Ponúkame Vám komfortne vybavené ubytovanie, v krásnom hotely s nádherným výhľadom. Prídite si oddýchnuť sami, s manželkou či manželom, s priateľmi, rodinou, známimi či deťmi. U nás si svoju dovolenku užijú zaručene všetky vekové kategórie.

Typy izieb:

  • dvojposteľová izba TWIN
  • dvojposteľová izba Double
  • dvojposteľová izba Deluxe
  • rodinná izba

Služby:

Unikátne priestory nášho krásneho hotela ponúkajú hosťom množstvo zábavy aj relax za každého počasia. V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii Kulinárske štúdio Foodie s ponukou kurzov varenia pre detičky aj rodičov pod vedením nášho šéfkuchára, súkromné kino Mediatro, kde si môžete vychutnať film či športový prenos, umelecké štúdio ArtClub, kde môžete naplno využiť svoju kreativitu a vyrobiť si počas tvorivých dielni rôzne zaujímavé vecičky, najväčší detský kútik vo Vysokých Tatrách so stálym odborným personálom a tiež 3 relaxačné zóny 4Elements pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle.

Ďaľšie služby:
masážne miestnosti Day Spa
vodný svet 4Elements Aqua s bazénmi, tobogánmi, relaxačnou časťou aj pool barom
vitálny wellness svet
bowling bar s 2 bowlingovými dráhami,
GameZone, kde nájdete stolný futbal, air hockey, šípky aj x-box
Wine, Coffee & Tea Lounge s bohatou ponukou vín, sypaných čajov aj kávy
Wineshop, v ktorom si môžete vybrať z ponuky až 80 druhov vín
sauny,
masáže,
tepidária,
vírivka

O tých najmenších hostí sa postarajú hoteloví maskoti – horský vodca SKALKO so svojou najlepšou kamarátkou OZVENKOU, ktorým pomôžu aj skúsení animátori. Atrium Hotel pravidelne organizuje pre svojich hostí bohatý animačný program, v rámci ktorého sa deti zabavia na minidisco, šmykparáde alebo počas tvorivých dielní, ale nudiť sa isto nebudú ani rodičia. Svojím vybavením ako i ponukou služieb je náš hotel ideálnym miestom nielen pre trávenie rodinnej dovolenky, ale vďaka rozsiahlemu kongresovému centru a jedinečným priestorom aj pre organizovanie konferencii, školení, seminárov či workshopov pre biznis klientelu.

Možnosti stravovania:

Raňajky

Reštaurácie a bary:

Reštaurácia Park- Objavte skutočný kulinársky zážitok v našej skvelej reštaurácií Park. Kombinácia pravidelne obmieňaného jedálneho lístka, ktorý ponúka na výber jedlá zo slovenskej kuchyne, ale i obľúbených špeciality medzinárodnej kuchyne a tiež krásny panoramatický výhľad na tatranské štíty zaručuje dokonalý zážitok. Naša reštaurácia sa vyznačuje svojou typickou atmosférou i profesionálnym prístupom nášho obsluhujúceho personálu, je ideálnym miestom na konanie slávnostných recepcií či rautov, rodinných osláv ako i svadieb. Môžete si tu vychutnať bufetové raňajky aj večere alebo dobroty z nášho a la carte menu. Rodiny s deťmi ocenia detský bufet či Skalkove menu. Súčasťou reštaurácie je aj nádherný salónik Essencia, ktorý rovnako ponúka prekrásny výhľad a komornejšiu atmosféru. Kapacita reštaurácie je 200 miest, kapacita Essencie 40 miest. U nás máte možnosť bezlepkového stravovania, špeciálne pre vás ponúkame domáci bezlepkový chlieb a bezlepkové cestoviny.

Cena zahrňuje:

Ubytovanie na vybraný počet nocí s vybraným stravovaním

Cena nezahrňuje:

Miestne poplatky

Doplnkové ceny:

  • Prísteľka - dospelý: 39,00€

Dvojlôžková Izba Štandard

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby Raňajky v cene Ponúkame 46 dvojposteľových izieb DOUBLE, v ktorých sa nachádzajú dve samostatné lôžka s rozmermi 90x200cm s možnosťou ich spojenia alebo oddelenia, na tomto...
2
  • Raňajky v cene
105 €
cena za 1 noc

Dvojlôžková Izba Deluxe

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby Raňajky v cene Pre najnáročnejších hostí ponúkame ubytovanie v dvojposteľovej izbe DE LUXE s manželskou posteľou bez možnosti oddelenia lôžok. Táto štýlovo zariadená izba s...
2
  • Raňajky v cene
155 €
cena za 1 noc