Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Bešeňová 136, 034 83 Bešeňová, Slovakia



Poloha hotela:

Hotel Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová pre dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle! V hoteli, jedinom svojho druhu na Slovensku, pre vás poskytujeme tie najlepšie služby a komfort, aby ste sa u nás cítili ako doma. Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov i veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.

Ubytovanie:

Všetky izby sú veľmi moderné no so zachovaním prírodného štýlu, sú veľmi komfortné a luxusné. Ubytovanie v hoteli Galeria Thermal Bešeňová je navrhnuté tak aby ste sa u nás cítili ako doma, ba oveľa lepšie ako doma. Kto raz vyskúša pobyt v našom hoteli bude sa chcieť vrátiť na toto miesto plné relaxu, oddychu, pokoja a spojenia s prírodou.

Typy izieb:

 • Izba Thermal Exclusive
 • Izba Galeria
 • Izba Thermal
 • Apartmán

Služby:

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok, preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.
Nechajte nás postarať sa o váš relax, cíťte sa lepšie a žite dlhšie, v našom hoteli bude o vaše telo, dušu a myseľ dokonalo postarané! Novootvorené Áutrium vám zaistí viac ako len wellness pobyt a to s poriadnou dávkou exkluzivity a to za každého počasia, jedinečný zážitok počas vašej dovolenky obohatia aj bazény s termálnou vodou v hotelovej Privátnej Thermal zone.

Vodný park:
Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu. Popritom si užijete bláznivé chvíle na tobogane, v bazéne s umelým vlnobitím alebo športový adrenalín pri splavovaní divokej rieky či potápaní.
Rezort BEŠEŇOVÁ poskytuje:
vonkajšie bazény s termálnou vodou,
vonkajšie bazény s čírou vodou (v prevádzke v letnej sezóne),
vnútorné bazény s čírou vodou,
zábavno-adrenalínovú zónu – viac ako 1 km šmýkacích dráh, bazén s umelým vlnobitím, detský bazén s vodným hradom a atrakciami. V letnej sezóne sú k dispozícii: potápanie v Diving centre, divoká rieka, atrakčný bazén a iné.

Privátna thermal zóna:
Okúste absolútny relax na vlastnej koži a doprajte si dúšok zdravia v súkromí privátnej termálnej zóny, ktorá je prístupná len pre ubytovaných hostí v Galeria Thermal Bešeňová****.
Vďaka jednoduchému prístupu cez hotel vás čakajú za dverami vašej izby privátne bazény s geotermálnou vodou v rozlohe 380m2. Relaxačné bazény s teplotou vody od 30 do 38°C vám zaručia oddych v každom počasí a navyše, jedinečné zloženie termálnej vody s obsahom lítia bude mať priaznivý vplyv na váš organizmus i duševnú pohodu.

Átrium:
Nová krytá relaxačno-oddychová zóna v Bešeňovej prináša na Liptov nový rozmer oddychu. Átrium ponúka až 250 nových oddychových ležadiel, interiér relaxačnej zóny zaplnený zeleňou, doplní jazierko s rybičkami a motívy liptovskej architektúry, takže sa počas celého roka budete cítiť ako na Liptove počas horúcich letných dní. Priestor Átria zároveň prepojí kryté bazény s adrenalínovou zónou, wellness centrom, saunovým svetom.

Ďalšie služby:

Welcome drink pri príchode, prístup do privátnej termálnej zóny, fresh zóna – ponuka vody, čajov, sezónneho ovocia a zeleniny GRÁTIS, rezervácia ležadiel v Bešeňovej, obsluha v privátnych bazénoch, wellness taška (župan, uterák), 20% zľava do reštaurácie Giovanni, nonstop hotelová recepcia, knižnica v lobby bare, domáca tlač, taxi služba na vyžiadanie, všetky služby rezortu Bešeňová v predaji na recepcii bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli, skibus počas zimnej sezóny, úschovňa batožiny,

Možnosti stravovania:

Raňajky, Polpenzia

Reštaurácie a bary:

Raňajky formou bufetu sa podávajú v hotelovej reštaurácii, ktorá sa nachádza na mieste. V areáli vodného parku sa nachádzajú ďalšie 3 reštaurácie, kde si môžete vychutnať obed alebo večeru.

Cena zahrňuje:

Ubytovanie na vybraný počet nocí s vybraným stravovaním

Cena nezahrňuje:

Miestne poplatky

Doplnkové ceny:

 • Prístelka - dospelý: 56,00€
 • Prístelka - dieťa 6 - 11,99 rokov: 42,00€
 • Dieťa 2 - 5,99 rokov / bez nároku na lôžko: 0,00€
 • Polpenzia - dospelý: 16,00€
 • Polpenzia - dieťa od 6 - 11,99 rokov: 10,00€

Izba Thermal Exclusive

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby Raňajky v cene Dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prízemí hotela, vďaka čomu máte k dispozícii vlastnú terasu s priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Rozloha iz...
2
 • Raňajky v cene
135 €
cena za 1 noc

Izba Thermal Exclusive s Polpenziou

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby Polpenzia v cene Dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prízemí hotela, vďaka čomu máte k dispozícii vlastnú terasu s priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Rozloha iz...
2
 • s polopenzí
170 €
cena za 1 noc