Hotel Pošta

Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš, SlovakiaPoloha hotela:

Na konci Demänovskej doliny v prekrásnej prírodnej scenérii stojí prestížny Hotel Pošta, od hotela vás delí iba pár krokov od zimných aj letných aktivít pod Chopkom, najznámejším vrchom Nízkych Tatier. Hotel Pošta sa nachádza priamo pri lyžiarskej zjazdovke, k údolnej stanici lanovky je to iba pár metrov.
Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou, na recepciu hotela sa dostanete cez VIP vstup do strediska pri Bielej Púti a Happy Endu (Restaurant & Disco bar), príjazd na parkovisko hotela ja po hlavnej ceste pri centrálnom parkovisku. Počas celého roka je Jasná obľúbenou destináciou pre návštevníkov, ktorí tu nachádzajú únik od každodennej reality a priamo v jej srdci je situovaný náš hotel, vďaka čomu sa stáva ideálnou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období!
Pozývam vás písať príbeh novej Pošty, úžasného miesta v Jasná Centrum, kde personál pozná Vaše želania a chute. Buďte medzi prvými, ktorým sa naša hotelová adresa jedinečnosti stane domovom!

Ubytovanie:

Izby Hotela Pošta sú ladené v modernom dizajne so štipkou avantgardy aj dôrazom na okolitú prírodu, dominantným prvkom v hotelových izbách je drevo, ktoré spolu s príjemnými zemitými farbami i starostlivo vybranými dizajnovými prvkami dotvára dizajnovú horskú atmosféru, na akú sa nezabúda.

Typy izieb:
  • Izba Deluxe
  • Izba Deluxe Saffron
  • Apartmán

Služby:

Komorná atmosféra hotela Pošta je ideálna pre menšie firemné stretnutia. Netradičný dizajn hotela i krásne prostredie Nízkych Tatier podnieti fantáziu vašich kolegov či obchodných partnerov a nabudí ich energiou! Stredisko Jasná navyše ponúka veľké množstvo aktivít, ktoré stmelia kolektív a zrelaxujú myseľ od každodenných povinností.
Doprajte si taktiež ničím nerušené chvíle odpočinku a našej starostlivosti so šálkou čerstvého wellness čaju či zdravého fresh nápoja. Úžasný hotelový boutique wellness spolu s našim personálom je pripravený pre váš absolútny relax.

Tatry wellness elixír:
Absolútna novinka na Slovensku – inovatívny koncept pre váš relax a zdravie. Spojenie tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody či modernej wellness starostlivosti iba v našich hoteloch Tatry Mountain Resorts. Pripravili sme si pre vás to najlepšie z nekonečnej energie tatranskej prírody, byliniek i našej modernej wellness starostlivosti budovanej na viac ako 110 rokoch skúseností hotela. V našom hoteli vám ponúkame:
jedinečné masáže a ošetrenia,
špeciálne namiešanú limited edition prírodnú kozmetiku,
energizujúce osvieženie krištáľovou vodou,
kolekciu lahodných wellness čajov,
bylinkové vankúše pre najlepší spánok,
chutné dary prírody pre vaše zdravie,

Ďalšie služby:
Room service 7.00 – 24.00, bezdrôtové pripojenie na internet v hoteli aj na izbách, parkovisko, skvelé wellnes, laundry service – pranie a žehlenie, biliard, stolný futbal, šípky, kútik pre deti, požičovňa bicyklov, vybavenie pre piknik, úschovňa lyží, čistiareň trezor.

Možnosti stravovania:

Raňajky, Polpenzia

Reštaurácie a bary:

Vycibrené chuťové poháriky nájdu potešenie v hotelovej reštaurácii Angus, ktorá je inšpirovaná americkou gastronómiou, ktorú pripravuje náš skvelý šéfkuchár Adam Czirák. Väčšinu surovín odoberáme od lokálnych výrobcov, vďaka čomu sú naše špeciality nielen čerstvé ale majú v sebe i príchuť regiónu Liptov.
Silnú atmosféru reštaurácie dotvára nápaditý interiér s dominantným kozubom, masívnym dreveným nábytkom či štýlovými, dizajnovými prvkami.

Cena zahrňuje:

Ubytovanie na vybraný počet nocí s vybraným stravovaním.

Cena nezahrňuje:

Miestne poplatky

Doplnkové ceny:

  • Prísteľka - dospelý: 53,00 €
  • Prístelka dieťa od 6 - 11,99 roka: 33,00€
  • Dieťa do 5,99 rokov bez vlastného lôžka/prístelky: 0,00€
  • Polpenzia - dospelý: 16,00€
  • Polpenzia - dieťa od 6 - 11,99 roka: 11,00€

Izba Deluxe

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby na základnom lôžku Raňajky v cene Izby De Luxe s rozlohou od 20m2 poskytujú štýlové horské pohodlie s dôkladne vybranými interiérovými materiálmi i dizajnovými prvkami...
2
  • Raňajky v cene
99 €
cena za 1 noc

Izba Deluxe s Polpenziou

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby na základnom lôžku Polpenzia v cene Izby De Luxe s rozlohou od 20m2 poskytujú štýlové horské pohodlie s dôkladne vybranými interiérovými materiálmi i dizajnovými prvkami...
2
  • s polopenzí
132 €
cena za 1 noc