Hotel Srdiečko

Horná Lehota 112, 977 01 Brezno, SlovakiaPoloha hotela:

Malebný horský hotel Srdiečko *** leží na južnej strane Chopku v nadmorskej výške 1 240 m.n.m. Už z názvu vyplýva že s otvoreným srdcom víta svojich hostí už od roku 1958. Hotel je autom prístupný od obce Bystrá, kam sa dostanete od mesta Podbrezová ako aj od turistického centra Horehronia, z mesta Brezno. Počas zimy je hotel Srdiečko vyhľadávaným cieľom milovníkov zimných športov, nakoľko leží priamo pri lanovke aj zjazdovke lyžiarskeho strediska Chopok – Juh. V lete je hotel obľúbeným východiskom viacerých turistických trás v Nízkych Tatrách ale i k ďalším atrakciám Horehronia.

Ubytovanie:

Objavte čarovnú a priateľskú atmosféru hotela snúbiacu sa s útulným štandardom ubytovania priamo pod Chopkom. Len tu si môžete užívať tie najkrajšie podoby hôr ako v zime, tak aj v lete, jedinečná poloha nášho hotela v srdci lyžiarskeho strediska Chopok – Juh vám umožní vyjsť z izby rovno v lyžiarkach priamo na svah. Taktiež letné turistické potulky po Horehroní vás stále zavedú na to isté miesto a to k nám do Srdiečka Nízkych Tatier, vyberte si z našej ponuky ubytovania v 42 izbách bežného komfortu.

Typy izieb:

  • dvojlôžková izba Štandard

Služby:

Podľahnite svetu relaxu v našom novom wellnesse, kde vás okúzli krása prírodného interiéru či pokojná srdečná atmosféra.

V našom wellness svete nájdete:
vonkajšiu vírivku
parnú saun
infra saunu
fínsku saunu
odpočiváreň
ochladzovacie sprchy
bohatú ponuku masáži
inovatívny koncept Tatry wellness elixír

Ďaľšie služby:
Možnosť zakúpenia si Skipassu bez čakania a to priamo na recepcii, úschovňa lyží,
predaj darčekových predmetov a drobného tovaru, detský kútik a detské ihrisko pred hotelom, biliard, stolný futbal a požičovňa spoločenských hier, výťah, wifi v spoločných priestoroch zdarma, turistické poradenstvo, bezplatné parkovisko.
Priamo pri hoteli sa nachádza aj prevádzka Tatry Motion – požičovňa lyžiarskeho a snowboardového výstroja, úschovňa, obchod so športovými potrebami či darčekovými predmetmi. V prípade záujmu je vám k dispozícii aj lyžiarsky inštruktor na objednávku.

Možnosti stravovania:

Raňajky, polpenzia

Reštaurácie a bary:

U nás, v hoteli Srdiečko, si vychutnáte nielen tie najkrajšie výhľady, ale i jedlo pripravené s láskou. Tradičná domáca kuchyňa servírovaná s láskou a spojená s moderným prístupom nášho šéfkuchára vám zaručí neopakovateľný gurmánsky zážitok z každého sústa a po chutnom obede si určite doprajte sladkú bodku v pýche nášho hotela – horskom Ski Lounge s výhľadom na Chopok.

Cena zahrňuje:

Ubytovanie na vybraný počet nocí s vybraným stravovaním.

Cena nezahrňuje:

Miestne poplatky

​Doplnkové ceny:

  • Prístelka - dospelý: 29,00€
  • Prístelka - dieťa od 6 - 11,99 roka: 19,00€
  • Prísteľka - dieťa do 5,99 roka: 0,00€
  • Polpenzia - dospelý: 14,00€
  • Polpenzia - dieťa od 6 - 11,99 roka: 8,00€

Dvojlôžková Izba Štandard

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby na základnom lôžku Raňajky v cene Užite si 3 * komfort v horskom prostredí s výbornou starostlivosťou. Naše dvojlôžkové izby sú ideálne na pobyt pre dvoch či na dovolenku s...
2
  • Raňajky v cene
61 €
cena za 1 noc

Dvojlôžková Izba Štandard s Polpenziou

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby na základnom lôžku Polpenzia v cene Užite si 3 * komfort v horskom prostredí s výbornou starostlivosťou. Naše dvojlôžkové izby sú ideálne na pobyt pre dvoch či na dovolenku s...
2
  • s polopenzí
88 €
cena za 1 noc

Dvojlôžková Izba Štandard

Cena za izbu obsadenú: 2 dospelé osoby na základnom lôžku + 1 dospelá osoba na prístelke Polpenzia v cene Užite si 3 * komfort v horskom prostredí s výbornou starostlivosťou. Naše dvojlôžkové izby sú ideálne na...
3
  • Raňajky v cene
89 €
cena za 1 noc