Hotel Allon Mediterrania

Vaša kontaktná osoba pre tento hotel
+421 903 423 208

Ubytovanie

Termín:
28.3.2021 - 4.4.2021
Dĺžka:
8 dní / 7 nocí
Stravovanie:
raňajky

Doprava

Doprava:
letecky
Odlet:
Krakow
Prestup:
bez prestupu

Cenová kalkulácia

x
623 €
Spolu 0
Cena zahŕňa
  • Letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina a ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti CK
Cena nezahŕňa
  • Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu do podpalubia

Ďalšie termíny

28.03. - 04.04.2021 nedeľa - nedeľa
raňajky letecky (Krakow)
Zľava 7% 670 € 623 €
cena za 8 dní (7 nocí)
29.03. - 05.04.2021 pondelok - pondelok
raňajky letecky (Pardubice)
Zľava 7% 703 € 654 €
cena za 8 dní (7 nocí)

Hotel Allon Mediterrania

Poloha: Obľúbený hotelový rezort je situovaný v samom srdci známeho letoviska Villajoyosa, priamo pri dlhej piesčočnatej pláži. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v okolí hotela (obchody, bary, strediská vodných športov, turistické atrakcie, historické pamiatky). Veľmi obľúbené sú výlety do moderného vodného parku Aqualandia (12 km) alebo zoologickej záhrady Terra Natura (10 km). Medzinárodné letisko Alicante sa nachádza 38 km od rezortu.

Pláž: Pekná, dlhá piesková pláž (jemný svetlý piesok) s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred hotelom (prístup cez plážovú promenádu). Klientom sú k dispozícii strediská vodných športov a ležadlá so slnečníkmi (za poplatok cca 15 EUR / 2 ležadlá a slnečník). Pláže v letovisku boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou EÚ, udeľovanou za čistotu a kvalitný servis.

Doplňujúce informácie: Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní zájazdu je potrebné udávať pravdivé a celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení letenky nie je možná!

Vybavenie: Komfortný plážový hotel disponuje 99 izbami, rozmiestnenými v modernej šesťposchodovej budove s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, trezormi (za poplatok), turistickými informáciami, zmenárňou a lobby barom, 2 výťahy, hlavná reštaurácia, kaviareň, WiFi pripojenie (vo verejných priestoroch za poplatok), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, konferenčná miestnosť (moderná audiovizuálna technika), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov a bicyklov, priestor pre fajčiarov, práčovňa, masážny salón, kaderníctvo, vonkajší bazén s opaľovacou terasou (ležadlá a slnečníky zdarma, osušky za kauciu), snack bar pri bazéne, garážové státie a parkovisko. Priestory hotela sú bezbariérové.

Služby: Veľmi obľúbený plážový hotel si získava svojich hostí atraktívnou polohou priamo pri krásnej pláži, vysokým štandardom poskytovaných služieb a štýlovým ubytovaním. Organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou špecialít tradičnej španielskej i medzinárodnej kuchyne (show cooking). Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness centre, plávanie, jazdy na bicykloch, stolný tenis a motorizované a nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určený masážny salón, kaderníctvo a vonkajší bazén s opaľovacou terasou.

Služby za poplatok: Trezory, požičovňa automobilov, práčovňa, stráženie detí, služby lekára, požičovňa bicyklov, masáže, kaderníctvo, kozmetické ošetrenie, konferenčné služby, garážové státie, ležadlá a slnečníky na pláži, vodné športy na pláži.

Stravovanie: raňajky

Raňajky sú podávané formou teplého a studeného bufetu.

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere podávané formou bufetu (nápoje pri večeri sú za poplatok).

Plná penzia zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu (nápoje pri hlavných jedlách sú za poplatok).

Hoteloví kuchári na vyžiadanie pripravia chutné pokrmy aj pre osoby s diétnymi obmedzeniami (vegánske, bezlepkové) či detské menu. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice pre mužov).

Doprava: letecky

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách.

V cene dopravy je zahrnutá iba príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť.

Ďalšie informácie ohľadom letu, leteckej spoločnosti, batožiny Vám radi poskytneme na požiadanie.

Ubytovanie: hotel ****

Štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), manželskou posteľou, samostatným lôžkom, satelitnou TV, centrálnou klimatizáciou / kúrením, minibarom (konzumácia za poplatok), rádiom, trezorom (za poplatok), písacím stolom, skriňou a balkónom s posedením (výhľad na more).

Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou ubytovania pre 4 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), manželskou posteľou, dvoma samostatnými lôžkami, satelitnou TV, centrálnou klimatizáciou / kúrením, minibarom (konzumácia za poplatok), rádiom, trezorom (za poplatok), písacím stolom, skriňou a balkónom s posedením (výhľad na more alebo do okolia).

Junior suity (umiestnené na najvyššom poschodí hotela) pre 2 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), manželskou posteľou, satelitnou TV, centrálnou klimatizáciou / kúrením, minibarom (konzumácia za poplatok), rádiom, trezorom (za poplatok), písacím stolom, salónikom s posedením, šatňou a terasou s ležadlami (výhľad na more).

Deti sú vítané. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Všetky izby sú nefajčiarske. V hoteli sú k dispozícii aj izby prispôsobené osobám s pohybovými ťažkosťami (bezbariérové). V hoteli nie je povolené ubytovanie s domácimi miláčikmi.

Villajoyosa


Ďalšie informácie

NEWSLETTER

Novinky emailom?

Nenechajte si ujsť žiadny voľný termín vašej ideálnej dovolenky a prihláste sa k odberu noviniek.